HHS 5000- heade ronimisomadustega õli

 20,18

Täissünteetiline, maksimaalse termilise stabiilsusega heade ronimisomadustega õli, mis sisaldab PTFE-d

Kirjeldus

Täissünteetiline, maksimaalse termilise stabiilsusega heade ronimisomadustega õli, mis sisaldab PTFE-d. Pakub igapäevasel kasutamisel maksimaalset määrimise vastupidavust. Jõuab detailini, kus määrdeõli peab olema tõhus ja jõuab kohtadesse, kus on väiksed tolerantsid. Sisaldab tahket määret PTFE. Kui määrdekiht laguneb, hakkab määrdena toimima PTFE (avariiolukorras toimiv omadus). Katkematu libisev kaitsekiht kõrge temperatuuri tingimustes. Pakub usaldusväärset ja pikaajalist korrosioonivastast kaitset. Ei oksüdeeru ja ei teki lagunemise jääke.
Sobib kasutamiseks o- kujuliste ja x- kujuliste tihenditega. Sobib ka kasutamiseks plastdetailidega ei mõjuta värvitud pinda.
Pritsmete ja mereveekindel, talub nõrku happeid ja leelisi. Ei sisalda silikooni, vaiku ega happeid. Temperatuuritaluvus: -20C kuni +200C (lühiajaliselt +250C).
Sobilik suure täpsusega ja kõrgel temperatuuril funktsioneerivate komponentide nt drosselventiilide, siselaagrite, kõrge temperatuuri tingimustes töötavate trosside ja rullikrööbaste jne määrimiseks.